Ostre Linje Ostre Linje
 

Ansatte

Østre Linje arkitektur og landskap AS               Stasjonsmester Frosts gate 14 - 1830  Askim tel  +47 69 888 410                  Grubbegata 14 - 0179 Oslo  tel +47 412 63 236

OM OSS

Østre Linje arkitektur og landskap har en stor og variert produksjon, fra overordnede planer til detaljnivå.

Vi jobber tverrfaglig gjennom hele prosessen, og vi har et ønske om å opprettholde en sterk sammenheng mellom landskap og arkitektur i alle våre prosjekter. Det gjør at stedet og konteksten for hvert prosjekt blir unikt.               

Vi har oppdrag for både det offentlige og det private.

Vårt mål er å utvikle gode prosjekter med høy kvalitet til glede for oppdragsgivere og sluttbrukere.

Dag Eriksen
Dag Eriksen

Arkitekt MNAL 

Eier

dag@ostrelinje.no

Tel: 918 82 833

Kaja.jpg
Kaja Svenneby

Daglig leder

kaja@ostrelinje.no

Tel: 416 03 605

May Lauritsen

Master i arkitektur

may@ostrelinje.no

Tel: 908 36 212

May Lauritsen
Hege Bøhmer Grøholt

Interiørarkitekt MNIL

hege@ostrelinje.no

Tel: 986 95 467

Christina Wang Sletner
Christina Wang Sletner

Interiørarkitekt MNIL

christina@ostrelinje.no

Tel: 930 66 173

Yanko Aung

Landskapsarkitekt MNLA

yanko@ostrelinje.no

Tel: 407 25 153

Vigdis Sandli-Ødegaard
Vigdis Sandli-Ødegaard

Landskapsarkitekt MNLA

vigdis@ostrelinje.no

Tel: 976 71 733

Elin Maria Samdal

Master i arkitektur

elin@ostrelinje.no

Tel: 480 66 997

Andrea Lumb

Landskapsarkitekt MNLA

andrea@ostrelinje.no

Tel: 932 63 211

Stian Lenes

Master i arkitektur

stian@ostrelinje.no

Tel: 993 62 268

Kathrine Lystvet

BIM-tekniker

kathrine@ostrelinje.no

Tel: 941 23 012

Vibeke Slåttedalen

Administrasjonsansvarlig

vibeke@ostrelinje.no

Tel: 918 02 102

Steinar Høistad

Administrasjon

steinar@ostrelinje.no

Tel: 464 09 788

Våre freelancere:

Sigve Grønsberg- Landskapsarkitekt

Robert Gough - Siv. Arkitekt

Hans Bjørn Holter - Siv. Arkitekt

Asgeir Ljøen - Arkitekt