Ostre Linje Ostre Linje OM OSS | Østre Linje Arkitektur og Landskap AS

Ansatte

OM OSS

Østre Linje arkitektur og landskap har en stor og variert produksjon, fra overordnede planer til detaljnivå.

Vi jobber tverrfaglig gjennom hele prosessen, og vi har et ønske om å opprettholde en sterk sammenheng mellom landskap ogarkitektur i alle våre prosjekter. Det gjør at stedet og konteksten for hvert prosjekt blir unikt.               

Vi har oppdrag for både det offentlige og det private.

Vårt mål er å utvikle gode prosjekter med høy kvalitet til glede for oppdragsgivere og sluttbrukere.

Dag Eriksen
Dag Eriksen

Arkitekt MNAL 

Eier

dag@ostrelinje.no

Tel: 918 82 833

Steinar Høistad
Steinar Høistad

Daglig leder

steinar@ostrelinje.no

Tel: 464 09 788

May Lauritsen

Arkitekt MNAL

may@ostrelinje.no

Tel: 908 36 212

May Lauritsen
Gro Waglen
Gro Waglen

Kontormedarbeider

gro@ostrelinje.no

Tel: 920 99 300

Christina Wang Sletner
Christina Wang Sletner

Interiørarkitekt MNIL

christina@ostrelinje.no

Tel: 93 066 173

Kyrre Høgalmen Robertsen

Arkitekt, Cand. Arch.

kyrre@ostrelinje.no

Tel: 405 50 067

IMG_20190321_105423x.jpg
Vigdis Sandli-Ødegaard
Vigdis Sandli-Ødegaard

Landskapsarkitekt MNLA

vigdis@ostrelinje.no

Tel: 976 71 733

Sigve Grønsberg
Sigve Grønsberg

Landskapsarkitekt MNLA

sigve@ostrelinje.no

Tel: 952 49 959

Andrea Lumb

Landskapsarkitekt MNLA

andrea@ostrelinje.no

Tel: 932 63 211

Brita Underdal
Brita Underdal

Landskapsarkitekt MNLA

brita@ostrelinje.no

Tel: 48 26 69 81