Ostre Linje Ostre Linje

Ansatte

Østre Linje arkitektur og landskap AS               Stasjonsmester Frosts gate 14 - 1830  Askim tel  +47 69 888 410                  Grubbegata 14 - 0179 Oslo  tel +47 412 63 236

OM OSS

Østre Linje arkitektur og landskap har en stor og variert produksjon, fra overordnede planer til detaljnivå.

Vi jobber tverrfaglig gjennom hele prosessen, og vi har et ønske om å opprettholde en sterk sammenheng mellom landskap og arkitektur i alle våre prosjekter. Det gjør at stedet og konteksten for hvert prosjekt blir unikt.               

Vi har oppdrag for både det offentlige og det private.

Vårt mål er å utvikle gode prosjekter med høy kvalitet til glede for oppdragsgivere og sluttbrukere.

Dag Eriksen
Dag Eriksen

Arkitekt MNAL 

Eier

dag@ostrelinje.no

Tel: 918 82 833

Kaja.jpg
Kaja Svenneby

Daglig leder

kaja@ostrelinje.no

Tel: 41603605

May Lauritsen

Arkitekt MNAL

may@ostrelinje.no

Tel: 908 36 212

May Lauritsen
Gro Waglen
Gro Waglen

Kontormedarbeider

gro@ostrelinje.no

Tel: 920 99 300

Christina Wang Sletner
Christina Wang Sletner

Interiørarkitekt MNIL

christina@ostrelinje.no

Tel: 93 066 173

Kyrre Høgalmen Robertsen

Arkitekt, Cand. Arch.

kyrre@ostrelinje.no

Tel: 405 50 067

IMG_20190321_105423x.jpg
Vigdis Sandli-Ødegaard
Vigdis Sandli-Ødegaard

Landskapsarkitekt MNLA

vigdis@ostrelinje.no

Tel: 976 71 733

Sigve Grønsberg
Sigve Grønsberg

Landskapsarkitekt MNLA

sigve@ostrelinje.no

Tel: 952 49 959

Andrea Lumb

Landskapsarkitekt MNLA

andrea@ostrelinje.no

Tel: 932 63 211

Robert.png
Robert Gough

Sivilarkitekt

robert@ostrelinje.no

Tel: 41 26 32 36

Asgeir 2019.jpg
Asgeir Ljøen

Arkitekt

asgeir@ostrelinje.no

Tel: 481 45 697